O nas i atrakcjach regionu

O Nas i atrakcjach regionu

Rodzinny Dom Wypoczynkowy jest usytuowany w ładnej okolicy na obrzeżach Zatora . Dużo zieleni i bardzo bliskie sąsiedztwo akwenów wodnych tj. staw Koła rybackiego Podolsze i dwa zbiorniki rybne Stowarzyszenia Doliny Karpia z ładnie zagospodarowanym terenem wokół stawów oraz małą gastronomią gdzie można skosztować smażonego lub wędzonego karpia zatorskiego.
Miasto Zator położone jest w centrum ciekawych aglomeracji miejskich:

- 45 km do pięknego zabytkowego Krakowa, miasta Królów polskich
- 20 km do Oświęcimia ,miejsca zagłady II wojny światowej
- 16 km do Wadowic rodzinnego miasta Papieża Jana Pawła II

Ponadto w niewielkiej odległości znajdują się również ciekawe godne uwagi miejsca takie jak: skansen w Wygiełzowie, Park Miniatur w Inwałdzie, Kopiec Grunwaldzki w Rabusiowicach, ruiny zamku na Lipowcu czy schronisko na górze Leskowiec. Wszystkie te miejsca są najczęściej odwiedzane przez turystów. Należy dodać ,że w Zatorze poza największym parkiem rozrywki ENERGILANDIĄ i DINOZATORLANDIĄ jest ciekawy historyczny kościół w stylu gotyckim oraz zabytkowy pałac /własność Potockich /. Trzeba dodać, że taki cołoroczny domek usytuowany właśnie w Zatorze to nie tylko dobry dostęp do zwiedzania południowej Polski ale także do spędzenia aktywnego rodzinnego wypoczynku w okresie zimowym na pobliskich stokach narciarskich.
Zakwaterowanie w warunkach domowego ogniska daje możliwość do rodzinnych spotkań, wspólnego wypoczynku a posesja przystosowana jest pod potrzeby klienta w szerokim zakresie:
- do dyspozycji plac zabaw z huśtawkami ,kominem wspinaczkowym, równoważnią, konikiem bujanym, trampoliną, oraz piaskownicą z zabawkami.
- możliwość korzystania z rowerów na rodzinne wycieczki po okolicy także z dziećmi .
- duża altana z grillem do spędzania czasu na powietrzu z możliwością ogrzania się w chłodne wieczory pod „parasolem gazowym”.
- dla najmłodszych od 0-4 lat są do dyspozycji : 2 łóżeczka/ jedno z przewijakiem dla niemowląt/,2 krzesełka do karmienia, 2 wózki dziecięce na spacery, nocniczek, zabawki, bajki do czytania, oraz kącik do zabawy w salonie na piętrze. Dla nieco starszych piłkarzy ki do grania .
- dobrze wyposażona kuchnia z piekarnikiem, mikrofala, płytą indukcyjną, zmywarką i całym zapleczem akcesoriów kuchennych tj. toster, sokowirówka, mikser, blender ręczny /jak w domu/ do dyspozycji przy przygotowaniu własnych posiłków. (do dyspozycji pralka,suszarka do włosów, lokówka, deska do prasowania z żelazkiem)
Cała posesja ogrodzona ,bezpieczna dla milusińskich z możliwością parkowania kilku samochodów.